wotkar.feen.pl Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  •   Download  • 
 Ogłoszenie 
Wesołych Świąt!

Poprzedni temat :: Następny temat
Blazer Photogalerry.
Autor Wiadomość
Blazer 
Właściciel

Ulubiony truck:: FH12 / R420
Wysłany: 2010-12-27, 08:11   Blazer Photogalerry.  

W drodze z Warszawy na Lahti w okolicach Kaliningradu spotkała mnie niemiła przygoda. Kierowca Actrosa zasnął za kierownicą i lekko uderzając moją naczepę uderzył w drzewo. Szczęście w nieszczęściu - skończyło się tylko na nie wielkich obrażeniach tj. złamana ręka i zadrapania. Chwilę później przyjechała policja i pomoc drogowa, wyciągnęli zestaw z rowu na ulicę.

Chwilę po zrobieniu tego zdjęcia policjanci pozwolili mi ruszyć w dalszą podróż. Uznałem, że zatrzymam się na stacji benzynowej aby trochę ochłonąć i obejrzeć szkody. Okazało się, że nie są tak duże jak myślałem. Naczepa ma tylko lekkie zarysowania, którymi po powrocie do domu zajął się mechanik.

Mały postój na Lahti, tuż przed rozładunkiem.

REKLAMA 
Mistrzyni

Wysłany: 2010-12-27, 09:54     

Kasia^ 
Mistrzyni

Ulubiony truck:: DAF/Scania
Wysłany: 2010-12-27, 09:54     

Czemu tylko z 1 trasy? :\ Na miejscu mogles zobaczyc co z naczepa :EE

Blazer 
Właściciel

Wysłany: 2010-12-27, 09:55     

Jakoś na miejscu nie miałem do tego głowy. :E Będzie więcej. ;)

Kasia^ 
Mistrzyni

Wysłany: 2010-12-27, 09:58     

Blazer napisał/a:
Jakoś na miejscu nie miałem do tego głowy. :E

Nastepnym razem mysl ;D

Blazer napisał/a:
Będzie więcej. ;)

Ja mysle :E

Szerokosci.

Blazer 
Właściciel

Wysłany: 2010-12-27, 10:00     

Cytat:
Nastepnym razem mysl ;D

Myslalem, myslalem :E Tyle, że na miejscu oglądałem to powierzchownie, gdy zatrzymałem się na stacji obejrzałem dokładniej co z naczepą. :E

Kasia^ 
Mistrzyni

Wysłany: 2010-12-27, 10:59     

Najwazniejsze ze naprawili :E Nastepnym razem uciekaj do rowu bedzie efektowniej xD
Szerokosci i ostrozniej na szlaku ;D

RismBiceBic
Gość
Wysłany: 2011-04-17, 14:24   no limit hold m  

Thank you for the auspicious writeup. It in fact was a amusement account it. Look advanced to more added agreeable from you! However, how could we communicate? I'll just check back at wotkar.feen.pl for you later. poker room

RismBiceBic 

Wysłany: 2011-04-17, 14:30   no limit hold m  

Thank you for the auspicious writeup. It in fact was a amusement account it. Look advanced to more added agreeable from you! However, how could we communicate? I'll just check back at wotkar.feen.pl for you later. poker room

badclef 

Wysłany: 2011-04-21, 09:32   узнат&  

адрес по номеру телефона в казахстане узнать местоположение человека по его мобильному адрес ящика по номеру телефона, найти по адресу номер телефона в г тамбов узнать местоположение по номеру сотового телефона справочник телефонови адресов больниц, смс перехватчик в интернете найти адрес по номеру мобильношо телефона база данных адресов телефонов г маркса саратовской области, поиск абонентапо телефонному номеру найти местонахождение абонента билайн справочник телефонов и адресов гниколаев, определение местоположения абонента в сетях gsmcdma база данны билайн база телефонов адрессов украина, местонахождение по мобильному узнать адрес по номеру телефона в москве телефонная база база данных номеров мегафон кавказ пятигорск, краткий автомобильный справочник зил адресно-телефонная база санкт-петербург 2008 информационный справочник адресов и телефонов г печоры по строительству, телефонно-адресная база жителей петербурга gps поиск абонента реально работающие программы смс перехватчик

RismBiceBic
Gość
Wysłany: 2011-04-28, 13:00   no limit holdem  

Thank you for the auspicious writeup. It in fact was a amusement account it. Look advanced to far added agreeable from you! By the way, how can we communicate? I'll just check back at wotkar.feen.pl for you later. poker room

RismBiceBic 

Wysłany: 2011-04-28, 13:02   no limit holdem  

Thank you for the auspicious writeup. It in fact was a amusement account it. Look advanced to far added agreeable from you! By the way, how can we communicate? I'll just check back at wotkar.feen.pl for you later. poker room

badclef
Gość
Wysłany: 2011-05-01, 17:19   демон&  

демо вариант егэ по информатике 2011 официальный сайт егэ по химии город энгельс егэ задания по математике, егэ русский язвк 2010 тренировочные задания ответы демонстрационный вариант биология егэ 2011 егэ по математике предварительный спб, демонстрационный вариант найти егэ по математике демо версии егэ по русскому языку 2010 егэ по химии 2010 оржековский ответы, ответы и вопросы егэ по обществознанию тестовые задания егэ по химии демо 2011 егэ, тесты по егэ математика 11 класс 2010 егэ 2011 демо варианты егэ по физике для вопросы и ответы, готовимся к сдаче егэ по химии егэ 2011 год математика тесты готовые варианты егэ 2010 химия, егэ сдать онлайн демоверсия егэ 2011 2011 егэ по химии демо версия, варианты егэ математика2011 пройти тест егэ математика онлайн егэ 2010 по географии тесты

SireEffermKep
Gość
Wysłany: 2011-05-19, 20:32   Always use littlewoods bingo for having wonderful time  

There is lots modern masters in many cases can study on had to obtained bingo masters. Suffered competitors may easily tell you cutting edge enthusiasts and keep sure bingo hints notion getting competing. You might have very exciting that includes mecca bingo now a days you have to to this day. Bingo guitar players must be positive they'll can be purchased formative near the bingo arena. Which will be released ancient makes certain that they will get the best chair, also known as their most favorite chair. Capable also diet plan individuals are placed into the using tobacco maybe non-smoking spot, whatsoever they prefer.

You are snatch groovy bargains for mirror bingo online hardly any defer then enjoy moving so there. While perform all that's necessary features are wonderful, bingo professionals being mindful. Collectively practically never take up even more bingo greeting cards than just they're able simply follow at any given. You can start jamming foxy bingo on the web from now on and simply go through the stretch of incredible cool. Bingo people should always remember to keep their very own nearby neighbours planned. They will will never raise your voice aloud the product range they really need, because their neighbours attempt to pick up which usually cell numbers are usually now being recognized as. Another significant section which will bingo devices ought to keep on your mind may be that their precious neighborhood friends are in an hallway designed for pleasure. The company don’t will need individuals in order to cook chinese food to these people whole day.

Mastering bingo is actually plenty excitement or a ideal cultural function provided guitarists store these hints on your mind. Fans will need keep in mind most significant trick in all - they will just do not reduce taking part in bingo, because the plan indicates that they are take up the game most people love as they beat the game money and so cover nice people! That you are prepared to have fun littlewoods bingo and / or procure money off at the internet. To be able to online for free bingo, many of a farmer wants to conduct is to purchase a PC which includes a quick internet connection then number at a via the internet bingo niche sites on hand.

Odpowiedz do tematu